Jesteśmy pracownią stworzoną z potrzeby tworzenia ciekawej architektury spełniającej oczekiwania klientów. Grupą ludzi, których cieszy to, co robią. Naszym celem jest dostarczanie klientom usług projektowych najwyższej jakości i oryginalności. Każdy projekt traktujemy indywidualnie starając się włożyć w niego 100% umiejętności i kreatywności. Opierając się na naszym doświadczeniu w projektowaniu w różnorodnej skali, od urbanistycznej poprzez wnętrza do detalu, staramy się aby nasze budynki były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Projektując staramy się włączyć klienta w proces twórczy, poznać jego oczekiwania i określić estetykę, która mu najbardziej odpowiada. Zadowolenie klientów z końcowego efektu jest dla nas kluczowe.

Pracownia architektury EXTERIO wraz z pracownią architektury wnętrz HOLA DESIGN tworzą grupę projektową HOLA zajmującą się projektowaniem w każdej skali. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


WSPÓLNICY:

MARCIN KLUKOWSKI

Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu budynków o różnej wielkości i przeznaczeniu. Umiejętnie łączy konsekwencję w kreowaniu oryginalnych koncepcji z bogatą wiedzą techniczną i budowlaną. Doświadczenie zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych, między innymi w Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. Projektował oraz odpowiadał za realizację między innymi budynków: “Plac Unii” w Warszawie, hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi oraz apartamentów Nowe Powiśle. Posiada  uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Pełne portfolio poniżej:

www.marcinklukowski.pl

MONIKA I ADAM BRONIKOWSCY

Projektanci i designerzy. W swoich projektach kierują się zawsze najnowszymi trendami światowymi. Na swoim koncie mają setki zrealizowanych projektów, z których wiele zostało docenionych w krajowych i zagranicznych konkursach. Projektowanie to ich pasja. Udzielają się jako jurorzy w konkursach oraz jako specjaliści w prasie i mediach. Prowadzą równolegle pracownię projektowania wnętrz HOLA DESIGN, która odnosi sukcesy nie tylko na polskim rynku.

www.hola-design.pl


ZESPÓŁ:

Pracownia współpracuje z szeregiem doświadczonych projektantów. Cechą wspólną łączącą cały zespół jest kreatywność i kompetencja. Współpracujemy również z profesjonalnym sztabem inżynierów konstruktorów, projektantów instalacji, dróg oraz sieci zewnętrznych.