EXTERIO – DOBRY ARCHITEKT

Wyróżnia nas przede wszystkim świeże spojrzenie oraz umiejętność trafnego odczytywania potrzeb naszych Zleceniodawców. Jako pracownia architektury staramy się pomagać w realizacji marzeń. Dlatego też oferujemy pewność, że indywidualny projekt domu, pensjonatu i każdego innego budynku, który przygotujemy, będzie niepowtarzalny i w pełni dostosowany do Państwa oczekiwań.

Podejmujemy się zarówno przygotowywania zlecenia od podstaw, urzeczywistniając tym samym wizję Inwestora, jak również planujemy przebudowy, pozwalające poddać nowoczesne domy całkowitej metamorfozie. Doskonale wiemy, że niezależnie od skali inwestycji, do jej prawidłowego przebiegu, a przede wszystkim zaplanowania, niezbędny jest dobry architekt, który wykona wysokiej jakości projekt, niezależnie czy będzie to projekt rezydencji czy domu o mniejszej skali.

Nasza warszawska pracownia współpracę rozpoczyna od poznania Państwa potrzeb. To one określają kierunek dalszych działań. Uważnie oceniamy też możliwości, które stwarza dane miejsce – bardzo często to ono podpowiada konkretne rozwiązania i pozwala uczynić budynek wielofunkcyjny integralną, ale jednocześnie wyróżniającą się, nowoczesną częścią otoczenia.

Poniżej przedstawiamy kilkadziesiąt naszych realizacji, wśród których znalazły się indywidualne projekty domów o nietypowych kształtach, wykonanych z kamienia i wielu innych materiałów. Aranżacje budynków na zamówienie, które przygotowujemy, wyróżniają się unikalnym stylem oraz dopasowaniem do oczekiwań i upodobań klienta.

ZAPYTAJ O OFERTĘ